Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/dlaczego/public_html/dlaczego.net/wp-content/plugins/wp-tab-widget/wp-tab-widget.php on line 665
Wyjątkowa kolekcja podłóg LARRGO - Dlaczego.net
Dom

Wyjątkowa kolekcja podłóg LARRGO

Wybór paneli podłogowych może stanowić spore wyzwanie. Tym bardziej że w sklepach znajdziemy mnóstwo dekorów w wielu kolorach oraz wzorach, co wcale nie ułatwia tego, jakże trudnego, zadania. Producenci, wychodząc naprzeciw naszym potrzebom, oferują m.in. panele podłogowe laminowane, do złudzenia przypominające naturalną deskę. Wśród artykułów, na które warto zwrócić uwagę, są produkty marki Kronospan, a konkretnie kolekcja LARRGO, dzieląca się na dwie rodziny, podłogi laminowane oraz winylowe SPC. Czym wyróżniają się owe panele? W jakich wnętrzach sprawdzą się najlepiej? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w naszym artykule.

Czym są panele podłogowe laminowane?

Panele podłogowe laminowane to materiały drewnopochodne, które są niemal nie do odróżnienia od naturalnego tworzywa. Dekory są wyjątkowo trwałe, a sam produkt atrakcyjny cenowo, Dodatkowo, tego typu podłogi są bardzo odporne na uszkodzenia i łatwe w codziennym utrzymaniu. Co więcej, panele laminowane, które odwzorowują drewno, pozwalają nam budować poczucie więzi z naturą, dodając pomieszczeniom ciepła i charakteru. Obecnie znajdziemy takie podłogi w wielu wzorach oraz kolorach, do zastosowania także na ogrzewanie podłogowe.

Kolekcja podłóg LARRGO – czym się wyróżnia?

Kolekcja podłóg LARRGO oferowana przez markę Kronospan to wysokiej jakości panele na każdą kieszeń. Dzielące się na dwie rodziny produkty charakteryzują się wyrazistymi wzorami słojów, widocznymi śladami po sękach oraz niezwykle atrakcyjnymi odcieniami naturalnego tworzywa. Oprócz warstwy wizualnej, ich niewątpliwą zaletą jest również różnorodność. W asortymencie znajdziemy bowiem zarówno panele laminowane o klasie ścieralności AC4 – AC5, przeznaczone do montażu na ogrzewaniu podłogowym czy technologii pozwalającej na wygłuszanie odgłosów do 12dB, jak i podłogi winylowe SPC, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach narażonych na dużą eksploatację. Co więcej, wszystkie produkty z kolekcji LARRGO są niezwykle proste w montażu. Możemy położyć je samodzielnie, nie mając praktycznego doświadczenia, poza jedynie odrobiną wprawy w posługiwaniu się kilkoma podstawowymi narzędziami. Nie musimy także obawiać się o ich pielęgnację. Wystarczy zaledwie kilka chwil, aby wróciły do swojego pierwotnego stanu. To jednak nie wszystko! Panele laminowane LARRRGO wyróżniają się jeszcze jedną wyjątkową cechą – są Eco Friendly. W 90% składają się z drewna, pozyskiwanego z lasów, objętych zrównoważoną gospodarką. Sam proces ich produkcji podlega certyfikacji i kontroli niezależnych opiniodawców.

Gdzie zastosować panele laminowane z kolekcji LARRGO?

Decydując się na zakup paneli z kolekcji LARRGO, musimy zastanowić się nad ich przeznaczeniem. Jeżeli szukamy dekorów do mocno eksploatowanych, narażonych na wilgoć, pomieszczeń, doskonałym wyborem będą podłogi winylowe SPC. Są one bowiem wodoodporne oraz stabilne wymiarowo, a co za tym idzie, niepodatne na wodę i wszelkiego rodzaju ciecze. W przypadku mniej wymagających przestrzeni tj. salon czy sypialnia możemy z powodzeniem postawić na panele laminowane LARRGO, wyróżniające się pięknym wzornictwem oraz idealnie zaakcentowanym usłojeniem.

Gdzie kupić panele laminowane i panele wodoodporne LARRGO?

Jeżeli szukasz podłóg, które staną się wizytówką Twojego domu, wybierz kolekcję LARRGO od marki Kronospan. Zyskasz niezwykle trwałe, estetyczne oraz praktyczne panele laminowane, które posłużą Ci latami. Znajdziesz je w firmowym sklepie online – Kronosfera.pl.

Leave a Comment