stojaki reklamowe

Duże sklepy sieciowe to doskonałe miejsce, w którym można zaoferować klientom szeroka gamę produktów. Tylko dzięki tego typu sklepom wielkopowierzchniowym, niektóre marki sprzedają się tak dobrze, a inne nie. Bardzo ważne jest to, aby produkt był odpowiednio widoczny, już z większej odległości i przyciągał do siebie. Tutaj najważniejszą rolę pełnią stojaki reklamowe, które są doskonałym narzędziem promocyjnym. Takie stojaki najczęściej przygotowywane są przez profesjonalistów, pod konkretny produkt. Zaprojektowane tak, aby z daleka zawracać uwagę i przyciągać osoby zainteresowane kupnem danej rzeczy.

stojaki reklamowe

Jakie stojaki reklamowe można najczęściej spotkać w sklepach spożywczych?

  • na napoje i alkohole,
  • na narzędzia i akcesoria,
  • na chipsy,
  • na kosmetyki, farmaceutyki, środki higieniczne,
  • na żarówki i baterie,
  • wieszaki na odzież,
  • stojaki na ulotki.

Takie stojaki reklamowe można też znaleźć w marketach budowlanych, gdzie znajdują się one na końcu regałów i często są pierwszym wyborem większości klientów. Miejsce, w jakim znajdzie się konkretny stojak ma ogromne znaczenie. W sklepie wielkopowierzchniowym klient ma do czynienia naprawdę z wieloma różnymi markami i najczęściej wybiera z uwagi na reklamę lub dostępność produktu. Bywa, że wybierany jest właśnie ten, który znajdzie się na wyciągnięcie ręki.

Komu można powierzyć przygotowanie profesjonalnych stojaków reklamowych? Chcąc ładnie wyeksponować towar we własnym sklepie lub zaoferować kompletny stojak wraz z produktami sieci handlowej, najlepiej zlecić produkcję stojaków profesjonalistom. W Polsce działa kilka firm, które zajmują się profesjonalną produkcją stojaków na zamówienie. Tego typu rozwiązanie sprawdza się w sklepach każdej branży. Niekiedy stojaki stawia się także w kinach, na siłowniach, czy w galeriach handlowych. Ważne jest, aby były ładne, atrakcyjne dla oka i przykuwały uwagę do produktów oraz samej promocji. Najlepiej ustawić je w centralnym i łatwo dostępnym punkcie w sklepie.