kostka brukowa producent

Producenci kostki brukowej są dzisiaj dostępni na wyciągnięcie ręki w praktycznie każdym powiecie. Dzięki temu zrealizowanie nawet najtrudniejszych inwestycji budowlanych z dnia na dzień nie jest niemożliwe – zwłaszcza jeśli do tego celu wystarczy kostka brukowa najzwyklejszych parametrów. Te najbardziej podstawowe wersje kolorystyczne, wymiary i kształty kostki brukowej dostępne są w praktycznie każdych ilościach, od ręki, wraz z transportem. W przypadku bardziej nietypowych zamówień producent kostki brukowej może potrzebować kilka dni na skompletowanie całości towaru.

kostka brukowa producent

Ogromne i nietypowe zamówienia

Oczywiście przy największych inwestycjach komercyjnych, planowanych logistycznie z ogromnym wyprzedzeniem, nie ma mowy o zamawianiu kostki brukowej na ostatnią chwilę – całość niezbędnych materiałów i surowców budowlanych jest z góry znana i zaopatrzenie wraz z transportem są przygotowane w taki sposób, aby kostka brukowa pojawiła się na placu budowy dokładnie tego dnia, gdy firmy wykonawców i podwykonawców z branży brukarskiej rozpoczną pierwszy etap prac.

Szczególne warunki dostawy

Bardzo często zamawiającymi kostkę brukową są klienci indywidualni i prywatni inwestorzy, którzy nie potrzebują tak wielkich ilości, gdyż do wykończenia jest wyłącznie altana ogrodowa czy podjazd pod garaż. Bez względu na zastosowanie i przeznaczenie – kostka brukowa musi być przez producenta dostarczona bezpośrednio pod adres wskazany przez zamawiającego i w interesie samego producenta jest, aby była to dostawa całkowicie bezproblemowa i skuteczna, a przede wszystkim – bezpieczna dla samego ładunku.

Wszelkie uszkodzenia mechaniczne kostki brukowej w trakcie transportu, załadunku lub rozładunku, będą obciążały dostawcę. Dlatego producent i dostawca w jednym stara się wyjątkowo mocno, aby cały proces transportowo-logistyczny przebiegał na najwyższym poziomie, a dla zamawiającego kostkę jest to w stosunku do całej inwestycji tylko nieznaczny wzrost kosztów całościowych. Próba samodzielnego dostarczenia zamówionych kostek byłaby niepotrzebnym ciężarem dla klienta.