rozmiar podkładów laktacyjnych Bella Mamma

Okres ciąży to piękny czas oczekiwania na naszą pociechę. Każda z nas stara się przygotować wszystko dla dziecka jak śpioszki, pieluszki i inne rzeczy. Jednak zapominamy często o sobie. O tym, że powinnyśmy odpowiednio zadbać o własna higienę w czasie połogu. Dlatego ważne jest by niezbędniku poporodowym znalazły się nie tylko jednorazowe majtki poporodowe ale także odpowiednie podkłady poporodowe jak Bella mamma podkłady higieniczne – apteka internetowa Wapteka.

Co to jest połóg

Połóg jest to okres poporodowy. Trwa on około 6 tygodni, w którym organizm kobiety regeneruje się oraz powraca do sił. Wówczas stopniowo ustępują  morfologiczne, anatomiczne oraz czynnościowe zmiany ciążowe.  Organizm kobiety powraca do formy sprzed ciąży. Ważne wówczas jest by prawidłowo zadbać o własną higienę osobistą.

cena podkładów Bella Mamma

Bella mamma podkłady higieniczne

Podkłady higieniczne Bella mamma to duże chłonne podkłady poporodowe, które wyglądają jak większe podpaski. Przeznaczone są one dla kobiet w połogu w celu utrzymania higieny osobistej. Kształtem przypominają prostokątną pieluszkę. Posiadają one celulozowy wkład, który pokryty jest włókniną zapewniającą bardzo wysoką chłonność. Rozmiar podkładów higienicznych Bella Mamma, a także ich szeroki, chłonny wkład gwarantują komfort oraz skuteczną ochronę nawet w trakcie snu. Warto zaopatrzyć się w te podkłady, gdyż nie powodują one reakcji alergicznych, a także nie podrażniają miejsc intymnych. Cena podkładów Bella Mamma jest bardzo przystępna można je bez problemu nabyć w aptece internetowej.