BUR

Rozwój firmy, przedsiębiorstwa czy też rozwijanie się różnych instytucji zależne jest od właściwego podejścia czy też przygotowania do przedsięwzięcia. To właśnie wszystko rozumiane jest jako rozwój, podnoszenie kwalifikacji czy też nabywanie umiejętności. A to z kolei wchodzi w skład całej bazy usług rozwojowych. Poniżej przyjrzymy się temu tematowi z bliska.

Jak rozumieć usługi rozwojowe?

Przede wszystkim warto przybliżyć to czym w ogóle są usługi rozwojowe. Otóż baza usług rozwojowych w skrócie BUR to nic innego jak zestawienie różnego rodzaju szkoleń, studiów, badań, doradztwa, a także coachingu czyli wszystkiego co niezbędne jest do podnoszenia kwalifikacji, umiejętności czy poszerzania wiedzy. Każde szkolenie czy też kurs ukończone są zawsze egzaminem, a ten również może być zaliczany do usług rozwojowych, gdyż stanowi potwierdzenie nabycia pewnych umiejętności i wiedzy.

BUR

BUR– na czym to polega?

W uproszczeniu to właśnie BUR Rzeszów czyli cała baza usług rozwojowych w województwie podkarpackim pozwala mieszkańcom, instytucjom, przedsiębiorcom czy też klientom indywidualnym korzystać w pełni z możliwości rozwoju w różnym kierunku. Każda osoba, która zgłosi się do bazy ma możliwość pozyskania dofinansowania na daną działalność czy też skorzystania z określonych szkoleń, a także doradztwa i innych aspektów. Jest to bardzo łatwa i szybka forma komunikacji między usługodawcami, a firmami lub osobami poszukującymi takich usług rozwojowych.

Ocena usług rozwojowych

Warto poświęcić także chwilę uwagi ocenie usług rozwojowych. Otóż dość ciekawą propozycją jest możliwość wystawiania oceny danej usłudze co pozwala ukazać jej jakość. Taka ocena może być wystawiona przez:

  • usługodawcę,
  • klientów danej usługi,
  • firmę, która kieruje klientów do usługodawcy.

Dodatkowo warto tu wspomnieć, że ocena usług wykonywana jest anonimowo, więc jest to rozwiązanie dość atrakcyjne. Na podstawie uzyskanych ocen wylicza się średnią ocenę o danej usłudze co pozwala klientom bazy wybierać spośród najlepszych polecanych usług.