klimatyzacja LG

LG jest marką znaną na całym świecie. Producentem artykułów gospodarstwa domowego i nowoczesnej elektroniki, a także wiodącym wykonawcą klimatyzatorów. Co warto wiedzieć na temat klimatyzatorów tej marki? Sprawdźmy.

Klimatyzacja LG – nowoczesne rozwiązania

Od wielu lat LG inwestuje w innowacyjne rozwiązania w zakresie klimatyzacji. Marka dokłada wszelkich starań, aby dostarczane klientom produkty spełniały restrykcje normy, były trwałe, a także dawały możliwie największy komfort płynący z ich użytkowania. To sprawia, że klimatyzacja LG jest jedną z najbardziej zaawansowanych i cenionych na całym świecie. W ofercie firmy znajdziemy kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Obejmują one klimatyzatory pokojowe, komercyjne, systemy zarządzania budynkami oraz rozwiązania dla hoteli.

klimatyzacja LG

Klimatyzatory pokojowe – najważniejsze informacje

Klimatyzatory pokojowe marki LG to urządzenia nie tylko spełniające najwyższe wymagania dotyczące norm, ale również zaskakujące oryginalnym, nowoczesnym designem, który sprawia, że doskonale prezentują się one we współczesnych wnętrzach.

Aby zaspokoić potrzeby mieszkańców wnętrz prywatnych zadbano o to, aby klimatyzatory pokojowe były ciche. Są one wyposażone w inwertorowe sprężarki, które gwarantują niski hałas i wysoką efektywność działania. Dzięki zastosowaniu tego nowoczesnego komponentu klimatyzator chodzi wydajnie, bardzo dobrze chłodzi i jest praktycznie niesłyszalny. Co więcej, jest energooszczędny, gdyż potrafi dostosować swoją wydajność do wymaganej temperatury w pomieszczeniu.

Szereg urządzeń od LG nie tylko daje użytkownikom komfort w postaci odpowiedniej temperatury we wnętrzu, ale również dba o jakość powietrza. Są one wyposażone w jonizator, który sterylizuje powietrze przepływające przez urządzenie, usuwając przykre zapachy z powietrza i szkodliwe substancje.

Rozwiązania dla kilku pomieszczeń – klimatyzatory LG multi-split

Jeśli poszukujesz klimatyzatora, który zadba o odpowiednią temperaturę w kilku pomieszczeniach jednocześnie, to rozwiązaniem dla Ciebie będzie klimatyzator typu multi-split. Klimatyzatory tego typu umożliwiają chłodzenie lub ogrzewanie kilku pomieszczeń przy posiadaniu tylko jednej jednostki klimatyzacyjnej. Urządzenie od LG są zaprojektowane w taki sposób, aby ograniczyć liczbę jednostkę wewnętrznych – nie zmieniać ich ekspozycją wyglądu elewacji – a przy tym nie tracić na funkcjonalności. LG umożliwia również dostosowanie jednostek wewnętrznych do wystroju pomieszczenia – zarówno jeśli chodzi o ich kształt, jak i kolorystykę.